Z kterých plateb si můžete vybírat a co vám která přináší:

Hotovostní platba

Platba hotově je rychlá a spolehlivá. Tento způsob platby můžete využít na tomto výdejním místě :

Výdejní místo Třebíč :

V. Nezvala 40/65, 674 01, tel. +420 606 756 075

Platba dobírkou

Nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak zboží zaplatit.  Zboží zaplatíte přepravci při dodání, přímo na Vámi určené adrese. Při přebírání zboží od doručovatele, zboží hradíte v hotovosti řidiči dopravní společnosti nebo poštovnímu doručovateli. Vždy si prosím připravte potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky.

Platba bankovním převodem

Platbu převodem využívá značné množství našich zákazníků. Je spolehlivá a pohodlná. Pokud využíváte služeb internetového bankovnictví, můžete zboží objednávat a platit z pohodlí Vašeho domova.

Zboží expedujeme, jakmile bude platba připsána na náš účet. Pokud zboží není momentálně skladem, budeme vás obratem informovat o nejbližším termínu dodání.

Platba na účet na přepážce banky

Jedna z nejrychlejších variant platby. Platba je okamžitě připsána na náš účet a zboží bude odesláno prvním závozem přímo na vaši adresu. Seznam poboček je ZDE.

Provozovatel webu, R - Zonne s.r.o., se sídlem V. Nezvala 40/65, 674 01 Třebíč, IČ: 04027981, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím