Parametry zboží

Serie Artik


Maier 83.431 rzl zlatý ventil se 2 výstupy Artik, růžové zlato

Zlatý ventil (růžové zlato) s jedním vstupem a 2 výstupy. Využíváme jej např. ve sprše, kdy se dá např. ovládat ruční sprcha  a hlavová sprcha. Tento ventil použijeme také v případě, kdy u vany máme napouštění přepadem -  buď napouštíme vanu nebo lze přepnout na ruční sprchu.

V sérii Maier Artik si vyberou jak příznivci oblých tak hranatých tvarů. Vanové i umyvadlové baterie mají totiž na výběr verzi s kulatým nebo hranatým výtokovým ramínkem. Spojovacím znakem pro sérii Artik jsou nádherné ovládací páčky, zdobené krystaly Swarovski, které působí dojmem dvou velkých diamantů,  položených  špičkou dolů.  Nechejte ve své koupelně vyniknout diamantový lesk – další produkty z této série naleznete zde.

Barva povrchu: baterie z růžového zlata - pozlaceno 24-karátovým zlatem. Další dostupné barvy: chrom a zlatá baterie - pozlaceno 24-karátovým zlatem.


Provozovatel webu, R - Zonne s.r.o., se sídlem V. Nezvala 40/65, 674 01 Třebíč, IČ: 04027981, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím