Falmec BELLARIA Yellow Giallo čistička vzduchu s designovým osvětlením, žlutá

Falmec BELLARIA Yellow Giallo čistička vzduchu s designovým LED osvětlením, žlutá- nový produkt prezentovaný firmou Falmec s funkcí ionizátoru a lampou s nastavitelnou intenzitou LED osvětlení. Vysoce účinný stolní ionizátor je určen pro domácnost, kanceláře i veřejné prostory. Nadčasový design ručně vyráběného skla zajišťuje kompatibilitu s jakýmkoli designem v obytném prostoru. Bellaria je k dispozici ve čtyřech barvách: červená, bílá, žlutá a šedá. Optimální použití v místnostech do cca 50 m3. Rozměry spotřebiče š/v/h : 257 x 272 x 239 mm

 

Falmec BELLARIA, kterou navrhl designer Marco Zito, získala cenu European Product Design Award 2017. Díky elegantnímu, nadčasovému designu je BELLARIA kompatibilní s jakýmkoli prostředím. Je vybavena stmívatelným LED osvětlením a vyrobena ze vzácného skla Murano. Ve Vaši domácnosti se stane skutečným klenotem, jenž chrání rafinovanou technologii systému E.ion® schopnou skutečně dezinfikovat vzduch před bakteriemi, viry, pyly, plísněmi a roztoči.

 

 • Ručně vyráběné sklo MURANO
 • Omyvatelný prachový filtr
 • Buněčný vícevrstvý uhlíkový filtr
 • Senzor kvality vzduchu
 • Ionizátor vzduchu
 • Dekorativní LED světlo s nastavením intenzity
 • Dotykové ovládání

 

Ionizace - Atomy jsou složeny z kladně nabitého jádra, které obklopují záporně nabité elektrony. Oba náboje jsou stejně velké, a proto je atom jako celek neutrální. Jestliže se elektrony od jádra uvolní, atom se stane pozitivním iontem (kationem). Ve chvíli, kdy atom zachytí nový elektron, je negativně nabit a nazývá se záporným iontem (anionem). Elektron vzniklý ionizací se může spojit s neutrální molekulou a vytvořit tak záporný iont. Skupiny molekul nesoucí elektrický náboj se tedy vyskytují všude okolo nás. Vzduch je vždy alespoň částečně ionizován účinkem kosmického záření a radioaktivity zemské kůry. Běžně vzniká v jednom cm3 vzduchu každou sekundu asi 10 kladných iontů a elektronů. Současně s ionizací vzduchu probíhá i opačný děj zvaný rekombinace. Nesouhlasně nabité částice se navzájem přitahují a vytvářejí opět neutrální molekuly. 

 


Záporné ionty - Vyskytují se především v přírodě po bouřce, v jeskyních, na vrcholcích hor, v lese, na mořském pobřeží, u vodopádu apod. Místa s nejvyšší koncentrací záporných iontů se využívají jako klimatické lázně. Záporné ionty jsou významným zdrojem energie lidského těla. Podporují náš imunitní systém i psychickou a fyzickou pohodu. Díky nim se cítíme odpočatě a dobře se nám dýchá. 

 

 

Bellaria je originální lampa s výjimečnými vlastnostmi - díky aktivnímu ionizačnímu systému má schopnost čistit vzduch v místnosti.  Lampa je vyrobena z vysoce kvalitního ručně vyrobeného skla a ​​v souladu se starodávnými tradicemi benátských mistrů. Bubliny, pruhy, drobné povrchové vady jsou typické vlastnosti kvalitního řemeslného skla a nejsou považovány za výrobní vady.

 

 

Společnost Falmec s využitím zkušeností získaných v souvislosti s patentovaným systémem E.ion® vytvořila inovativní řešení - Bellaria reaguje na pachy a škodlivé látky (bakterie, viry, plísně, roztoče a mikroorganismy). Pomáhá obnovit iontovou rovnováhu typickou pro přírodní prostředí. Provedené testy na univerzitě v Padově zjistily, že provozem Bellarie v obytné místnosti je možné redukovat výskyt nežádoucích částic až o 85%.

 

 

 

 

 

Kvalita ovzduší v domácnosti má velký vliv na naše zdraví. Přibližně 60% lidí trpí alergiemi, což je způsobeno znečištěním životního prostředí, ale také poklesem naší imunity.

 

 

 

 

Bellaria je vybavena senzorem, který analyzuje kvalitu vzduchu a zobrazuje tyto informace ikonou ve tvaru listu. Tato informace se promítá do zbarvení listu, které se postupně mění ze žluté na zelenou, když se podmínky prostředí zlepšují. V automatickém režimu se aktivuje autonomní čištění a dezinfekce vzduchu, jakmile se kvalita vzduchu začne zhoršovat.

 

 

 

Používání Falmec Bellaria zajišťuje:

 

 • snížení hladiny většiny aero-dispergovaných látek a látek znečišťujících ovzduší, jako jsou organické, plynné a biologické látky
 • eliminaci širokého rozsahu mycetického zatížení, jako jsou houby, plísně, kvasinky atd.
 • snížení většiny bakterií, jako jsou bakterie, viry atd. 
 • kvalitu vzduchu, zvýšení jeho bioaktivních složek, přirozeně přítomných v horském a mořském vzduchu
 • následná iontová aktivace kyslíku zlepšuje zdraví plic, průdušek, nosu, krku a imunitních aktivit, fyzického stavu, pozornosti a spánku

 

Bellaria vyžaduje jen jednoduchou běžnou údržbu, spočívající v čištění prachu a uhlíkových filtrů. Bellaria nepotřebuje žádné náhradní díly. Komponenty byly pečlivě vybrány a testovány, aby byla zaručena účinnost po dobu minimálně 9 let, s ohledem na běžné použití.

 

Marco Zito - designer

Architekt Marco Zito je národně a mezinárodně uznávaný designér a lektor. Vítěz ocenění a ocenění sektoru, který ho přivedl k prestižní spolupráci v nábytkářském průmyslu. Dnes se primárně zabývá designem výrobků, nábytku a architektury. Pro společnost Falmec vytvořil dva ikonické produkty: Brio Icon a Bellaria.

 


Provozovatel webu, R - Zonne s.r.o., se sídlem V. Nezvala 40/65, 674 01 Třebíč, IČ: 04027981, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím