Parametry zboží

Barva Černá
Distribuce CZ
Hlučnost v intenzivním režimu 66 BOOST
Možnost recirkulace Ano
Osvětlení LED (4000K)
Ovládání Dotykové
Počet rychlostních stupňů 3+1+Boost
Šířka 600
Štěrbinové sání Ano
Třída spotřeby energie A+
Venkovní odtah Ano
Výkon dle IEC 61591 610
Výstupní průměr 150 / 120


Faber TWICE ARIES BK GLASS/X A60 černé sklo / nerez

Digestoř Twice nabízí perfektní spojení designu a výkonu. Elegantní tvar, který nepřekáží při vaření, ukrývá inovativní technologii Aries. Ta využívá dvou Brushless motorů pro dosažení výkonu nad 700 m3/h. Výsledkem je tišší chod než u jednomotorového systému. I přes vynikající výkon Aries zároveň nabízí úsporu energie a energetickou účinnost A+. Mimořádně štíhlý profil těchto ventilačních jednotek - pouhých 15 cm – dodává digestoři Twice ultra plochý trendový vzhled. Funkce se volí na předním panelu pomocí netradičního dotykového ovládání SQUARCLE, které je charakteristické velkými plochými tlačítky navrženými pro maximální komfort obsluhy. Záruka na bezchybnou funkci 5 let. Pouze na objednávku.

Štěrbinové sání

Sací zónu částečně překrývá panel, který zamezuje zpětnému pronikání hluku. Vnímaný hluk je tak redukován o 25 %*. Vzduch je nasáván zúženým profilem po obvodu panelu. Zrychlené proudění vytváří Venturiho efekt– schopnost strhnout s sebou okolní páry. *Odpovídá snížení hluku o 3 dB(A) v souladu s normou EN 60704-3.


Třída A+

Energetická třída A+


Spojení s varnou deskou

Bezdrátové (UR) propojení umožní ovládat digestoř z panelu varné desky Faber. Zvyšuje komfort užívání zejména u stropních digestoří, nebo digestoří vestavěných do skříňky.


Dvojité sání

Část vzduchu je nasávána pomocnou sací zónou na spodní části digestoře. Je tím eliminováno nebezpečí kondenzace par v této oblasti.


Intenzivní odsávání

Funkce intenzivního odsávání aktivuje nejvyšší výkon digestoře. Po deseti minutách přepne digestoř zpět na poslední zvolenou rychlost.


Signalizace nasycení filtrů

Signalizace nasycení filtrů včas upozorní, kdy je třeba provést údržbu tukových filtrů nebo vyměnit filtry uhlíkové (pouze při recirkulačním provozu).


LED žárovky

LED osvětlení vytváří silný a ostrý zdroj světla tím, že kombinuje vynikající rozložení světla na varné zóně s příjemným relaxační odstínem (4100°K). Spotřeba energie je přitom velmi nízká, jen 2W.


Ventilační jednoka Aries

Technologie Aries využívá dvou Brushless motorů pro dosažení výkonu nad 700 m3/h. Výsledkem je tišší chod, než u ekvivalentního jednomotorového systému. I přes vynikající výkon Aries zároveň nabízí úsporu energie a energetickou účinnost A+ pro vertikální digestoře. Mimořádně štíhlý profil těchto ventilačních jednotek - pouhých 15 cm – dodává digestořím ultra plochý trendový vzhled. Technologie Aries byla pojmenována podle tvaru ventilátorů, které připomínají beraní rohy. Síla inspirovaná přírodou, větší respekt k životnímu prostředí a efektivnější účinnost, to je Aries.


Nejvyšší výkon digestoře

Toto dodatečné navýšení výkonu má sílu eliminovat i velké množství páry během několika minut.


Nové dálkové ovládání

Odsavače Faber s elektronickým ovládáním umožňují použití dálkového ovládání, které zvyšuje komfort obsluhy, zejména tělesně postiženým osobám. Nové dálkové ovládání Faber lze navíc pomocí magnetu přichytit k digestoři, pokud není používáno.


Technické údaje

Energetická třídaA+
Filtrkovový kazetový
Hlučnost IEC 60704-2-1340 - 66
Maximální hlučnost66 BOOST
Minimální hlučnost40
Hlučnost dle IEC 60704-2-1340 | 45 | 57 | 61 INT | 66 BOOST
Štěrbinové sáníAno
Třída A+Ano
Spojení s varnou deskouAno
Dvojité sáníAno
Intenzivní odsáváníAno
Signalizace nasycení filtrůAno
LED žárovkyAno
Ventilační jednoka AriesAno
Nejvyšší výkon digestořeAno
Nové dálkové ovládáníAno
ModifikaceTWICE ARIES BK GLASS/X A60 na objednávku
Maximální výstupní tlak540
Počet motorů2
Maximální příkon motoru280
Odsávání do komínaAno
OsvětleníLED diodové 4000K
Ovládánídotykové Squarcle
RecirkulaceAno
Počet rychlostí3
Počet stupňů3+INT+BOOST
Maximální výkon odtahu610
Výkon610
Ventilační jednotkaARIES
Minimální výkon odtahu180
Výkon dle IEC 61591180 | 250 | 410 | 500 INT | 610 BOOST
Výstupní průměr150 / 120


Provozovatel webu, R - Zonne s.r.o., se sídlem V. Nezvala 40/65, 674 01 Třebíč, IČ: 04027981, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím