Parametry zboží

Barva Černá
Distribuce CZ
Hloubka 510
Hlučnost ve standard režimu 69
Modelová řada ComboHob
Ovládání Elektronické dotykové ovládání
PowerBoost Ano
PowerSlide Ne
Příkon 7400
Propojení varných zón Bridge 2x
Rámeček Ne
Šířka 830
STOP+GO Ano
Třída spotřeby energie A+


AEG Mastery IDK84451IB COMBOHOB indukční varná deska se zabudovaným odsavačem

AEG Mastery IDK84451IB COMBOHOB indukční deska se zabudovaným odsavačem, propojení varných zón: 2 x Bridge, typ a pozice ovládání: posuvné dotykové ovládání, ve středu a vpředu, funkce: zvukový signál, paměť, časové funkce, odaávač par recirkulační s 9 rychlostmi + 1 intenzivní, indikátor tukového filtru, recirkulace max./min.: 400/175 m3/h, recirkulace intenzivní: 420 m3/h, hlučnost max./min.: 71/51 dB(A), hlučnost intenzivní: 69 dB(A), invertor motor, bezpečnostní funkce: dětská pojistka, blokování ovládání, automatické vypnutí desky, varné zóny a jejich výkon: pravá přední: indukční, 1 400/2 500 W/145 mm, pravá zadní: indukční, 2 300/3 700 W/210 mm, barva a provedení: tmavě šedá, zkosené hrany, záruka 5 let

 

Indukční varná deska ComboHob nevyžaduje instalaci běžného odsavače par. Ten je díky originální konstrukci její součástí. S ComboHob získáte volnost, neboť ji můžete bez jakýchkoliv omezení umístit, kamkoliv se vám zachce.

 

 

Vysoce funkční kuchyňské kombo
Indukční varná deska ComboHob nevyžaduje instalaci běžného odsavače par. Ten je díky originální konstrukci její součástí. S ComboHob získáte volnost, neboť ji můžete bez jakýchkoliv omezení umístit, kamkoliv se vám zachce.

 

Nenechte se omezovat konvencemi
Nový spotřebič ComboHob, který kombinuje varnou desku s odsavačem par, umožňuje dokonalou variabilitu v umístění. I když je spotřebič vysoce funkční, nezabere elegantní ComboHob více místa než běžná varná deska.

 

Šetřte cenný čas téměř bezúdržbovým řešením
Kruhovou mřížku uprostřed varné desky lze otáčet a sejmout. Získáte tak snadný přístup k hliníkovému tukovému filtru, který jednoduše vyčistíte, a zajistíte si takudržbu vysoce účinného vnitřního pachového filtru.

 

Nechte spotřebiče, aby se ovládaly samy
Prostřednictvím funkce Hob2Hood komunikuje odsavač par s varnou deskou. Na začátku vaření funkce automaticky zapne a rozsvítí odsavač par a také nastaví jeho ventilátor v souladu s intenzitou vaření.

 

SPECIFIKACE

Dětská pojistka
Indikátor zbytkového tepla:
Automatické rychlé zahřívání
Automatické vypnutí pro větší bezpečnost
Detekce pánví a hrnců
Indikace přesycení tukového filtru
Indikace přesycení úhlíkového filtru

 


ENERGIE

Třída energetické účinnosti: A+
Maximální výkon recirkulace (m3/h): 400
Minimální výkon recirkulace (m3/h): 175
Hlasitost při minimálním výkonu (dB(A)): 51
Hlasitost při maximálním výkonu (dB(A)): 69

 


OSTATNÍ

PNC: 942 150 516
Ovládání: Elektronické
Typ filtru: Hliníkový
Filtry: 1
Napájecí napětí (V): 220-240
Délka kabelu (m): 1.5
EAN kód produktu: 7332543525997


Provozovatel webu, R - Zonne s.r.o., se sídlem V. Nezvala 40/65, 674 01 Třebíč, IČ: 04027981, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím