Údržba luxusních vodovodních baterií MAIER

Povrchy vodovodních baterií doporučujeme čistit mýdlovou vodu. Jako čistící pomůcky doporučujeme bavlněné či jiné utěrky určené k čištění citlivých povrchů. K dokonalé čistotě baterie pomáhá pravidelné čištění.

Povrchy baterií se nesmí za žádných okolností čistit agresivními prostředky obsahující chlor, louhy a žíraviny. Některé typy povrchů mohou s těmito chemickými látkami reagovat a může dojít k poškození povrchů (fleky, zmatnění, změna barvy).

Povrchy nesmí být ošetřovány čistícími prostředky obsahující abrazivní plnivo (např. brusné písky), které by mohlo povrch baterií poškrábat nebo zcela odstranit. Na baterie se nesmí používat čistící pomůcky s abrazivní strukturou (houbičky, drátěnky, cokoliv co obsahuje kovové či pískové plnivo).

Nepoužívejte na baterie kyselinu octovou či čistící prostředky obsahující kyselinu octovou.

Všechny baterie s přívody k rohovým ventilům doporučujeme připojit k rohovým ventilům se sítkem proti mechanickým nečistotám. Výrazně se tím prodlouží životnost kartuše baterie. U rohových ventilů bez sítka mohou případné nečistoty z vodovodního řádu poškodit kartuši baterie. Rovněž doporučujeme instalaci sítka proti mechanickým nečistotám či filtru na hlavní přívod vody do domu.

Pokud dodržíte výše uvedená pravidla, tak se budete těšit z těchto nádherných koupelnových doplňků po dlouhou dobu a baterie se stane skutečným klenotem ve Vaší koupelně.

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku