Stolování

Stolování bezesporu patří k nejobtížnějším oblastem etikety, která se řídí určitými pravidly. Jiné zásady budou platit pokud organizujete obchodní schůzku a potřebujete udělat perfektní dojem a jiné na dětské oslavě. Ale i ten, kdo stoluje bez ohledu na společenská pravidla určitě chybu neudělá. Příjemná atmosféra má bezesporu přednost před formalitami. 

Pokud chcete zapůsobit u svých hostů, nezapomeňte na vkusně upravený stůl. Jedním ze základních prvků je prostírání (bavlněné) od Lene Bjerre (Dánsko). Díky němu bude Váš stůl krásně ozdoben a dokonalý.

Pokud zatoužíte po krásném designovémm kousku, který ladí s dalšími doplňky ve Vaší místnosti, pořiďte si vyšívané běhouny na stůl od Lene Bjerre (Dánsko). Jsou elegantní a dokonale doplní Váš jídelní stůl. Můžete je zatížit třeba  skleněnou, dřevěnou či keramickou vázou v neobvyklém tvaru. 

Vyberte si z bohaté nabídky designové servírovací mísy a misky, od Julia Knight (Finsko), které Vaše hosty zaujmou. Luxusně zpříjemní posezení u stolu. Jsou vhodné na ovoce, dipy, oříšky, a další lahůdky. odkaz

Etažéry, vysoce kvalitní, které využijete při rodinných oslavách, ale i všedních dnech. Šetří místo na stolech. Nabízíme Vám dřevěné, z patinovaného hliníku, skleněné, mosazné, mramorové, kovové. Jsou vhodné na ovoce, cukroví, delikatesy, sýry…. odkaz

Abychom slavnostní tabuli doladili, tak šmrnc jí dodá svícen. odkaz

Provozovatel webu, R - Zonne s.r.o., se sídlem V. Nezvala 40/65, 674 01 Třebíč, IČ: 04027981, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím