Nové vůně

Provoňte si celý byt výrobky od Ashleigh&Burwood. Určitě Vás zaujmou svojí originalitou. Představují kvalitu, luxus a především styl. Jsou vytvořeny pro zkrášlení a posílení domácí atmosféry, k oživení Vašeho domova.

 

Hitem letošní sezóny pro katalytické lampy je COCONUT&LYCHEE (kokos a liči). Jedná se o tropickou směs s tóny citronu a limety s příměsí vůní exotických květin. Sladkost dodává kombinace kokosu a liči.

Nebo raději vyzkoušite vonnou keramiku ve tvaru srdce a ptáčka PEONY (pivoňka) a FRESH LINEN (čisté prádlo)? Do aromalamp Vám doporučíme BLACK CHERRY (černá třešeň) a LAVENDER&VANILLA (levandule s vanilkou), které je možno použít i do sonických difuzérů.

 

Sonický difuzér – zvlhčuje a čistí vzduch. Vytváří jemnou vonnou mlhovinu. Jeho provoz je velice tichý. A jak to celé funguje? Sonický difuzér využívá ultrasonickou technologii. Malý keramický kotouč vibruje na dně nádržky v supervysoké frekvenci. Voda s esenciálními oleji se rozkládají na mikročástice a a vytváří mlžný opar bez využití jakéhokoliv tepla. Dochází k tzv. ionizaci. Tyto difuzéry generují negativní ionty do vzduchu, kde setkávají s mikročásticemi prachu, kouře .. a nabíjejí je. Takto nabité částice se navzájem přitahují a ve vzájemném seskupení padají tíhou k zemi. Celý proces je provázen příjemnou vůní.Určitě doporučujeme používat 100% esenciální oleje určené přímo pro sonické difuzéry.

 

V nabídce máme i mini difuzéry VENUS a ORION s USB konektorem. Poslouží většímu pohodlí a umožní Vám rychlé připojení k Vašemu PC.Smyslová stimulace probíhá prostřednictvím chromoterapie (terapie pomocí světla) a aromaterapie (terapie pomocí vůní). Umožňují i přehrávat hudbu dle Vašeho výběru. APOLLO a HARMONIA Vás překvapí vysoce kvalitním reproduktorem se zabudovaným Bluetooth přijímačem a můžete pouštět hudbu či audiosoubory přímo ze smartphonu nebo mp3 zařízení. Mají navíc několik světelných módů, které mohou měnit barvu.

 

Modely aromadifuzérů se od sebe trochu v některých prvcích liší, avšak modelová řada je vyrobena tak, aby byla jednoduchá k užití.

 

Provozovatel webu, R - Zonne s.r.o., se sídlem V. Nezvala 40/65, 674 01 Třebíč, IČ: 04027981, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím