Luxusní vodovodní baterie MAIER

Maier je rodinná firma sídlící ve Španělské Barceloně. Již více než 3 generace se věnujeme výrobě koupelnových a kuchyňských baterií nevjvyšší kvality.
Sortiment firmy Maier je velmi široký a zahrnuje jak moderní baterie s minimalistickým designem, tak také luxusní baterie v různých povrchových úpravách a rovněž retro série baterií.


Specialitou jsou luxusní řady baterií s krystaly Swarovski, které jsou pečlivě zasazeny do těla baterie. Jedná se o ruční práci, která je pod přísnou kontrolou kvality a je certifikovaná.
Nejen designem a kvalitou je Maier na špici mezi světovými výrobci.
Již od svého založení produkuje Maier baterie s ohledem na co největší úsporu vody při jejich používání v domácnostech a ve veřejném sektoru.
Ekologická hlediska jsou zohledňována také při samotné výrobě - od výběru materiálů přes výrobní procesy šetrné k životnímu prostředí až po důslednou recyklaci.

Při výrobě baterií Maier se inspiruje nejnovějšími designovými trendy, zároveň si cení zkušeností, které můžeme čerpat z historie.
Z  koupelnových a kuchyňských baterií si vybere ten, kdo má rád moderní, minimalistický design, stejně jako ten, kdo se chce odlišit a upřednostňuje výrazné designové prvky.
Luxusní vodovodní baterie Maier jsou nadčasové, účelem je, aby se vám líbily i po mnoha letech používání.
Baterie ze sérií Swarovski vám umožní přenést luxus i do vaší koupelny. Můžete si zvolit buď decentně, jemně až nenápadně ozdobené baterie, nebo naopak výrazný design, který bude dominantou vaší koupelny.
Kvalita koupelnových a kuchyňských baterií je samozřejmostí a je trvale pečlivě sledována a kontrolována.

Provozovatel webu, R - Zonne s.r.o., se sídlem V. Nezvala 40/65, 674 01 Třebíč, IČ: 04027981, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím