Luxusní doplňky do pracovny BALMUIR

Značka BALMUIR byla založena v roce 2007 a určitě je značkou luxusu, prestiže a elegance. Exkluzivní módní a interiérové předměty jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších přírodních materiálů jako jsou buvolí kůže, kašmír, mohér a další. Vysoká kvalita výrobků BALMUIR je dosahována především ručním zpracováním. Jedná se zpravidla o ruční výrobu limitovaných sérií. Přírodní materiály a vysoká kvalita zpracování BALMUIR otevřely dveře i do královských paláců, Buckinghamský palác nevyjímaje.


BALMUIR vás ohromí svoji originalitou a především kvalitou. Pokud si hodláte vybavit kancelář originálními kousky, tak je tato značka pro vás tou správnou volbou. Najdete zde vše potřebné od doplňků na stůl, diáře a zápisníky, úložné krabice až po nábytek. Úspěšní lidé chtějí něco víc. Značka BALMUIR zaujme nejen Vás, ale bude působit i na každého vašeho hosta.

 

V případě značky BALMUIR se  jedná o výrobky z kůží zvířat, která jsou v zemích svého původu chována zejména jako jatečná, a bylo by tudíž nesmyslné je nevyužít. Pokud by šlo o kůže či kožešiny exotických zvířat či dokonce chráněných druhů, ale i těch, které jsou chovány jen za učelem snobské módní zhýčkanosti, na našem webu by nebylo pro ně místo!


O oblíbenosti této značky svědčí i fakt, že se ve velmi krátké době zařadila na trh v téměř 40 zemích, včetně Finska, Švédska, Norska, Dánska, Německa, Francie, Itálie, Švýcarska, Ruska, USA, Velké Británii, Hong Kongu, Jižní Koreji a Japonsku

 

Provozovatel webu, R - Zonne s.r.o., se sídlem V. Nezvala 40/65, 674 01 Třebíč, IČ: 04027981, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím