Lucerny - inspirace

Inspirace jak si vytvořit kouzelnou atmosféru nadcházejících dlouhých vlahých letních večerů


Představte si příjemné posezení na balkoně, terase či na zahradě, obklopeni květinami. Krásné letní večery budou ještě hezčí  s hořícím plamínkem  ve stylové lucerně. To je přímo luxusní záležitost, která je snad nejvíce rozšířená  ve Skandinávii.

Pohled na plamínky v lucernách nám dávají pocit relaxace,  povznesené nálady a pohodlí. Působí velmi uvolňujícím dojmem.

Lucerny nemusí sloužit jen jako dekorace, mohou zastávat i další funkce. Pomohou vidět ve tmě, orientovat se na zahradních cestičkách, osvětlují  schody..... Lucerny jsou vhodné, ať už si chcete vytvořit na zahradě či terase oázu klidu nebo uspořádat večírek s přáteli.

Nabízíme Vám lucerny ve vysoké kvalitě. Jsou dílem předních světových značek Balmuir (Finsko), Lene Bjerre (Dánsko), Artelore (Španělsko).

Lucerny jsou k dispozici v provedení bambus, keramika, pozink, nerez,  poniklovaná ocel, mosaz, ratan... Vybírat můžete v přírodních barvách, skleněné s koženými třmeny, z mléčného skla a poniklovaného kovu, kouřového skla, barvy černého kovu, stříbrné barvy.  Různých tvarů a velikostí….odkaz 

Můžete doplnit o hrnkové rostliny…odkaz

Některé lucerny mají praktické úchopy, které  Vám umožní přenášet je z místa na místo.

Nezapomeňte  na svíčky…odkaz

 

Provozovatel webu, R - Zonne s.r.o., se sídlem V. Nezvala 40/65, 674 01 Třebíč, IČ: 04027981, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím