Lene Bjerre - inspirováno přírodou

Dánská firma Lene Bjerre Design byla založena v roce 1975 designérkou Lene Bjerre. Její výrobky dnes najdete již po celém světě. Svoji základnu má v severní části Dánska - uprostřed přírody a blízko moře. Právě příroda se stala nekonečnou inspirací pro celý kreativní tým Lene Bjerre.


Značka nabízí vše potřebné pro vytvoření útulného domova. Od nábytku až po doplňky a textil, které se k sobě skvěle hodí a lze je vhodně zkombinovat. Pro Lene Bjerre je charakteristický nostalgický, romantický design, ale především modrobílá kombinace.


Vybrané předměty dostali i „pečeť uznání“ v podobě retro emblému, který připomíná, že značka zásobuje svět interiérového designu již od roku 1975. Dánská firma přináší dvakrát do roka nové nápady, jak vylepšit svoje bydlení. Máte-li rádi severský design s nádechem romantiky, pak jdete správnou cestou. Lene Bjerre je zajímavá nejen svým designem, ale určitě vás nadchne i kvalita zpracování a smysl pro detail. Stačí si jen vybrat koberečky, polštářky, svíčky a lucerny, keramika, hodiny, umělé rostliny  a mnoho dalších :-)

 

 

 

Provozovatel webu, R - Zonne s.r.o., se sídlem V. Nezvala 40/65, 674 01 Třebíč, IČ: 04027981, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím