Kvalita a design příborů Sola Switzerland

 

Kořeny výroby kvalitních příborů značky Sola Switzerland sahají až do roku 1866. Od svého zrodu se značka pyšní nadčasovým designem a kvalitním zpracováním. Širokým sortimentem příboru osloví snad každého zákazníka. Každý kus je vyráběný a opracovaný ručně. Jejich kvalitu zaručuje i použivaný materiál k výrobě a tím je kvalitní nerezová ocel. Disponuje vlastním designovým studiem, kde jsou navrhované full-size modely v 3D.


Jako ISO certifikovaná společnost Sola Switzerland přísně kontroluje a analyzuje každý krok v procesu výroby, čímž garantujeme, že se výrobky ke každému zákazníkovi dostanou v dokonalém a spolehlivém stavu.


S příbory Sola se můžete setkat po celém světě. Svoje využití značka našla nejen v domácnostech, ale najdete ji i v luxusních restauracích. Roční výroba této značky zahrnuje až 42 milionů kusů příborů, z toho jenom ve Švýcarsku se ročně prodá cca 11 milionů.

 

Jak se starat o příbory, aneb rady přímo od výrobce příborů SOLA


Pokud oceníte kvalitu a design této značky, tak můžete vybírat z následujících designových řad :

 

Platinum
Platinová linie se vyznačuje nejvyšší kvalitou a luxusním designem. Výjimečnost těchto příborů podtrhuje jejich ruční opracování a výroba z čisté nerezavějící oceli 18/10 technologií Sola Triplex®. Typickou vlastností linie Platinum jsou duté rukojeti.

 

 

Premium
Netradiční design vysoké kvality se zaměřením na detail - to jsou příbory linie Premium. Zaujmou neobyčejným tvarem a elegancí. Jsou velice žádané, moderní a exkluzivní, vhodné do luxusních hotelů a restaurací.

 

 

7th Generation
Různé dekorace rukojetí s klasickým tvarem lžíce i čepele nože jsou typické pro příbory z linie 7th Generation. Design ve stylu vintage, matné i lesklé provedení, povrchové úpravy PVD v černé, bronzové, zlaté a stříbrné barvě dělají tyto příbory zajímavými pro každou moderní domácnost.

 

 

Master Chef
Linie příborů Master Chef prémiové kvality byla vyvinuta pro speciální požadavky hotelů a restaurací. Každá linie zahrnuje kompletní sortiment a zaměřuje se na funkčnost a elegantní design.

 

 

Lusol
Jednoduchost a funkčnost - tím se vyznačuje příborová linie Lusol. Tato cenově dostupná linie příborů splňuje požadavky maloobchodních zákazníků a je vhodná do každé domácnosti.

 

 

Catwalk
Jedinečnost příborů Catwalk spočívá ve speciální metodě úpravy povrchu - v pískování. Tyto příbory byly vyvinuty především pro potřeby maloobchodních zákazníků, ale lehce splňují požadavky i těch nejnáročnějších klientů.

Provozovatel webu, R - Zonne s.r.o., se sídlem V. Nezvala 40/65, 674 01 Třebíč, IČ: 04027981, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím